Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Зірка для Скарлетт

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Зірка  для Скарлетт

Актрису Скарлетт Йоганссон удостоєно зірки на Алеї слави в Голівуді. Церемонія відкриття зірки відбулася в Каліфорнії 2 травня. На врочистому заході, крім самої п. Йоганссон, також був присутній Джеремі Реннер, її колеґа за стрічкою «Месники».

27-річна Йоганссон зазначила, що ощасливлена наданою їй честю. «Тепер, що би не трапилося, я вже ввійшла в історію й залишила в ній свій слід. Майбутні покоління моєї сім’ї завжди зможуть прийти сюди й таким чином побути поруч зі мною. Це — дуже зворушливий подарунок», — зазначила акторка.

Скарлетт Йоганссон розпочала кар’єру в кіно в середині 1990-х рр. Дебютом у кінематографі для юної акторки стала роль у фільмі «Норт», де вона зіграла разом із Елайджею Вудом. Останньою стрічкою за участю п. Йоганссон стала стрічка «Месники», що розповідає про героїв коміксів Marvel. Актриса виконала в ній роль «чорної вдови». Крім кіно, Скарлетт також грає в театрі та займається музикою — дискографія артистки складається з двох платівок. Про те, що Скарлетт Йоганссон отримає зірку на Алеї слави, комерційна палата Голівуду оголосила ще в червні 2011 року. Крім п. Йоганссон, у список імен, які будуть занесені на Алею слави 2012 року, потрапили також Дженніфер Еністон, Він Дізель, Джон Лассетер, Малкольм Мак-Давелл, Саммер Редстоун, Кейт Вінслет і Річард Бартон.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply