Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Загинув Кузьма Скрябін

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Загинув Кузьма Скрябін

Андрій Кузьменко

Уранці 2 лютого на Дніпропетровщині в автомобільній аварії загинув Андрій Кузьменко, більше відомий як Кузьма Скрябін. Цьогоріч йому мало би виповнитися 47 років. Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) трапилася через те, що його авто зіштовхнулося з молоковозом. Першим про це повідомив Анатолій Сіренко, начальник Державної автомобільної інспекції (ДАІ) України.

«Відбулося зустрічне зіткнення автомобіля Toyota Sequoia з автомобілем ГАЗ-53, який перевозив молоко. Унаслідок ДТП загинув Андрій Кузьменко. Пригода сталася орієнтовно посередині проїжджої частини, тому обставини необхідно встановлювати», — поінформував посадовець.
За словами керівника ДАІ, зіткнення було потужним. «Можу сказати, що удар був дуже великої сили, оскільки вантажний автомобіль опинився поза проїзною частиною, на узбіччі. Сильно постраждав автомобіль й Андрія Кузьменка», — додав Сіренко.
Президент України висловив співчуття щодо загибелі українського музиканта. «Жахлива передчасна втрата. Розум відмовляється сприймати те, що сталося … Питаєш: чому?! У наших серцях Андрій Кузьменко з його гумором і прагненням жити й творити для всіх нас залишиться назавжди. Царство тобі Небесне. Сьогодні ввечері буду слухати «Скрябіна», — написав Петро Порошенко у Facebook.
На центральних площах 23 українських міст прихильники Кузьми в понеділок стихійно організували вечори його пам’яті. Соціальні мережі вибухнули спогадами про співака. Колеги Скрябіна, музиканти, відомі журналісти, політики писали про те, що він уболівав за Україну, у піснях висміював недбайливих чиновників, допомагав пораненим бійцям Антитерористичної операції, підтримував армію.
На аматорських кадрах із недільного – останнього – виступу в Кривому Розі Андрій переказував вітання своїй мамі. Він ретельно приховував своє особисте життя — жодного разу не показав дружини Світлани й 18-річної доньки Марії-Барбари. Доню називав Басею й казав, що саме вона є сенсом його життя.
Друзів звістка про загибель Кузьми просто шокувала. «Він круто водив машину. Я знаю, що Кузьма завжди їздив спокійно. Ми якось навіть про це говорили, і він каже: «Ти знаєш, я почав спокійніше їздити, мене підрізають, а мені все одно, я пропускаю», — розповів Тарас Чубай, лідер гурту «Плач Єремії».
Володимир Бебешко, один із найближчих друзів Кузьми, не стримує сліз: «Мені сьогодні про нашу дружбу розмовляти не хочеться абсолютно. Тому що нас зв’язували тільки веселі історії та гарні часи. А сьогодні про це говорити недоречно. Ми маємо всі сумувати сьогодні й молитися».
А от у Севастополі поліція не дозволила провести вечір пам’яті українського співака Андрія Кузьменка. 2 лютого, о сьомій вечора, до пам’ятника Тарасові Шевченку прийшло кілька шанувальників творчості «Скрябіна». Щойно вони запалили свічки, як поліцейські, котрі прибули до пам’ятника на годину раніше, почали вимагати їх загасити лампадки. Тоді люди ввімкнули на своїх телефонах пісні Скрябіна, але окупанти змусили їх вимкнути музику.
Поховали лідера гурту «Скрябін» 5 лютого у Львові.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply