Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

За звання найвродливішої боротимуться аж дві українки

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

За звання найвродливішої боротимуться аж дві українки

Українка перемогла в канадському турі конкурсу краси «Міс Земля». Тепер на Софію Чорній чекає боротьба за титул найвродливішої дівчини планети. «Зараз я — міс Земля в Канаді. Попереду багато приготувань. Не можу дочекатися, коли буду представляти Країну кленового листка на «Міс Земля», — написала 19-річна дівчина на сторінці у Facebook.

Софія народилася у Львові й у чотирирічному віці еміґрувала з родиною в Канаду. Вона навчається в Університеті Торонто й хоче стати вчителем французької мови, літератури та фізкультури. У вільний час конкурсантка працює моделлю. Дівчина навчалася в українській суботній школі імені Івана Франка, вільно спілкується українською мовою й завжди пам’ятає про своє українське походження.
Софія Чорній вже брала участь у канадському відборі в другий міжнародний конкурс краси «Міс Світу». У березні ц. р. вона пройшла у фінальний тур у Канаді, який відбувся 8-9 травня у Ванкувері, і посіла п’яте місце. Нагадаємо, що «Міс Україна-2013» буде змагатися за титул найкрасивішої на планеті в золотій сукні та з іконою. Від України в конкурсі «Міс Земля» візьме участь Ганна Заячковська з Івано-Франківська.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply