Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Яка ж Ліза-Марія — справжня?

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Яка ж Ліза-Марія — справжня?

Шведка Ліза Йогансен, яка називає себе рідною дочкою Елвіса Преслі, подала в суд на спадкоємців музиканта й зажадала від них компенсації розміром 130 млн USD. Пані Йогансен стверджує, що саме вона є справжньою дочкою музиканта, а його сім’я намагалася приховати цей факт протягом багатьох років. Жінка звинуватила родину короля рок-н-ролу в наклепі й завдаванні їй моральної шкоди.

Ліза Йогансен стала відома 1998 року, коли вийшла її книга мемуарів «Я, Ліза-Марія: реальна історія справжньої дочки Елвіса Преслі». В автобіографії жінка заявляла, що після смерті Елвіса 1977-го мати Прісцилла перевезла її до Швеції з міркувань безпеки. В інтерв’ю газеті Aftonbladet 1999 року панна Йогансен розповідала, що виросла в передмісті Стокгольма. За словами жінки, їй звеліли перебувати в цій країні до 25 років.

Увесь той час, протягом якого вона мешкала у Швеції, інша Ліза-Марія Преслі (на фото), яка вважається єдиною законною дитиною короля рок-н-ролу, нібито спеціально видавала себе за справжню доньку музиканта, хоча насправді нею не є. Книга «Я, Ліза-Марія: реальна історія справжньої доньки Елвіса Преслі» спочатку користувалася великим попитом, проте 2000 року інте­рес до неї почав спадати, оскільки Йогансен відмовилася пройти ДНК-тест на встановлення спорідненості з Елвісом. За те, що книга перестала продаватися, видавець подав на Лізу Йогансен до суду. Зараз же шведка стверджує, що здала потрібні аналізи й додала їх результати до позову. Заява була подана до суду штату Теннессі. Про те, як скоро суд візьметься за розгляд документа та як сім’я Елвіса Преслі відреаґувала на заяви Лізи Йогансен, наразі не відомо.

Донька Елвіса Преслі Ліза-Марія народилася 1 лютого 1968 року. Невдовзі після її народження, 1972 року, її батьки вирішили розлучитися й 1973-го розірвали шлюб офіційно. Після розлучення Ліза-Марія залишилася з матір’ю, але часто відвідувала батька. Додамо, що онука Елвіса Преслі, модель і актриса Даніель Райлі Кеох, зіграє у фільмі «Божевільний Макс-4: дорога люті».

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply