Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Віл Сміт ударив журналіста

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Віл Сміт  ударив журналіста

Голівудський актор Віл Сміт під час презентації кінофільму «Люди в чорному-3» ударив Віталія Сердюка, репортера українського телеканалу «1+1», що намагався поцілувати свого кумира на червоній доріжці біля кінотеатру «Октябрь» у Москві. «Молодик потягнувся до зірки через огорожу, але ми цього не помітили, а коли він уже опинився поряд із п. Смітом, було запізно: Віл зміг захистити себе самостійно. Зазвичай знаменитості реаґують набагато спокійніше на такі витівки, та й ми проґавили НП — тепер ще премії позбавлять», — розповів охоронець кінотеатру.

Після неприємного інциденту Віла без зволікань завели до кінотеатру, щоб уникнути продовження конфлікту. «Це сталося так швидко й несподівано, що я навіть оком змигнути не встиг. За свою кар’єру він (Сміт) повинен був давно звикнути до такої уваги фанатів — це частина його роботи. Якщо обрав таку професію, то вже й автографи роздавай, і фотографуйся з кожним прихильником», — поділився враженням від побаченого один із глядачів.

Не помічений раніше в скандалах з представниками мас-медіа, Віл Сміт зазвичай доброзичливо реаґував на всі запитання, зі задоволенням спілкувався із журналістами. Журнал Forbes раніше назвав Віла Сміта «найкасовішим актором» США.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply