Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Відновлено розслідування смерті Наталі Вуд

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Відновлено розслідування смерті Наталі Вуд

Поліція Лос-Анджелеса відновлює розслідування обставин смерті відомої акторки Наталі Вуд, що потонула в районі острова Санта-Каталіна 30 років тому, 28 листопада 1981-го. «Нещодавно до відділу вбивств звернулися особи, які стверджували, що мають нову інформацію щодо смерті Наталі Вуд-Ваґнер. У зв’язку із цим було вирішено знову відкрити справу», — заявили представники лос-анджелеської поліції. Шериф Лі Бака додав, що сподівається отримати додаткові свідчення від капітана яхти, на якій у ніч смерті перебувала актриса, пана Деверна, оскільки його «коментарі варті подальшого вивчення».

Смерть пані Вуд тривалий час уважалася однією з нерозгаданих загадок Голівуду. У ніч, коли сталася трагедія, Наталі перебувала на своїй яхті Splendour разом із чоловіком, актором Робертом Вагнером і партнером по фільму «Мозковий штурм» Крістофером Вокеном. Усі троє повечеряли на острові й по поверненні на яхту продовжували випивати. Між чоловіками виникла суперечка, що стосувалася, як вони пізніше згадували, того, наскільки припустимо жертвувати особистим життям заради мистецтва й кар’єри. Пані Вуд якоїсь миті заявила, що спускається в каюту, однак пан Ваґнер її там не знайшов і звернувся до рятувальників. Тіло акторки виявили вже вранці. Слідство вирішило, що вона посковзнулася, намагаючись пересісти з яхти на надувну шлюпку, ударилася головою об борт, упала у воду та втопилася. Через два тижні справу закрили.

Торік Денніс Деверн, капітан яхти Splendour, випустив книгу спогадів під назвою «Прощавай, Наталі, прощай, «Сплендор», де стверджував, що суперечка між панами Ваґнером і Вокеном була жорсткішою, ніж стверджувалося раніше, і до нього долинали «крики й удари». Тож сестра Наталі зажадала витягнути справу про смерть актриси з архіву.

Наталі Вуд, уроджена Наталія Миколаївна Захаренко, народилася 20 липня 1938 року в Сан-Франциско в сім’ї еміґрантів із Росії. У кіно дебютувала в чотирирічному віці. Роль у культовій стрічці «Бунтар без причини» з Джеймсом Діном принесла їй популярність і номінацію на «Оскар» 1955 року. В історію кіно ім’я актриси вписане завдяки ролям у стрічках «Вестсайдська історія» та «Великі перегони».

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply