Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Ван Дамма «занесло» в село

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Ван Дамма «занесло» в село

Американський актор бельгійського походження Жан-Клод Ван Дамм відсвяткував день народження в Києві, а також був присутній на конкурсі краси та відвідав звичайне українське село. Актор приїжджає в Україну вже другий рік поспіль і святкує свої уродини на конкурсі «Міс Всесвіт Україна», від чого отримує неабияке, як він сам запевняє, задоволення.

Окрім того, українські друзі підготували для п. Ван Дамма сюрприз — відвідини звичайного села. «Я був сьогодні в селі неподалік Києва, назви не пам’ятаю. Люди були дуже здивовані, що я святкую день народження саме там. Реакція була така: «Вау, голівудська зірка проводить день народження в наших краях», — розповів актор. Нагадаємо, що 51-річний актор Жан-Клод Ван Дамм відзначав день народження ще й у київському «Тач-кафе» в колі друзів. Поруч зі зіркою Голівуду була його українська кохана Олена Каверіна.
До слова, жителі Брюсселя подарували своєму співвітчизнику пам’ятник. На церемонію відкриття власної статуї знаменитий бельгієць приїхав особисто, а опісля поділився з публікою спогадами про свій шлях до слави.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply