Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Ван Дамм знову приїхав до України

Автор:

|

Січень 02, 2023

|

Рубрика:

Ван Дамм знову приїхав до України
Михайло Єршов і Жан-Клод Ван Дамм

Відомий голівудський актор Жан-Клод Ван Дамм приїхав до України. Спершу він навідався до однієї з приватних клінік Ужгорода. Спільне фото з актором опублікував у соціальній мережі лікар Михайло Єршов. Пізніше він видалив публікацію, але вдалося зробити скріншот.
Візит кінозірки до клініки в Ужгороді медики підтвердили, але подробиці розповідати відмовилися. За їхніми словами, сам актор заборонив їм розголошувати будь-які подробиці. Але журналісти дізналися, що до лікарні 62-річний Ван Дамм навідався нібито через погане самопочуття.
Те, що він не хоче афішувати свій приїзд до України, може бути пов’язаним із його дружбою з російським Путіним. Також п. Ван Дамм перебуває у добрих стосунках із Рамзаном Кадировим, маріонеткою Кремля в Чечні. На повномасштабну війну в Україні, яку розв’язала Росія, він відреагував лаконічним постом у Facebook, у якому написав: «Бажаю миру всьому світу».
Але потім Жан-Клод Ван Дамм зустрівся із бійцями Збройних сил України. Відповідне відео оприлюднив активіст Сергій Стерненко у Telegram. Так, у ролику можна побачити, як зірка Голівуду стоїть в оточенні українських захисників і гукає «Слава Україні!».
Як повідомляв «Міст», Ван Дамма «занесло» в село.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online