Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Українка представлятиме красунь… Австрії

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Українка представлятиме красунь… Австрії

Інга Малік

Цього року на міжнародному конкурсі краси «Місіс Всесвіт-2017» будуть аж дві українки, щоправда одна з них представлятиме Австрію. Уродженка України Інга Малік (Токарчук) отримала титул «Місіс Австрія Всесвіт-2017», і вже наприкінці серпня поїде до Південної Африки на міжнародний конкурс.
Українка останні роки після заміжжя мешкає в Австрії, але залюбки згадує дитинство і юність, які вона провела на Батьківщині. «Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них із повагою й училася в школі на відмінно. Була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті», — розповіла вона.
Після закінчення школи, зі слів красуні, вона вивчала юриспруденцію в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Згодом зустріла майбутнього чоловіка. «Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Родинні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я — щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі три роки, а Софії вже сім», — ділиться Інга. Зараз вона продовжує розвиватися професійно й здобуває другу освіту у Віденському університеті.

До слова

Тетяна Боярська

Тетяна Боярська нещодавно виграла Міжнародний конкурс мод «Мангостін». Вона створила спокусливий образ квітучої жінки-весни і представила його, розмалювавши обличчя квітами. Українка перемогла в он-лайн голосуванні, набравши найбільшу кількість «лайків» серед усіх країн світу. До слова, Тетяна родом із Дніпра, однак тепер живе у Сінґапурі. Крім цього вона бере активну участь у житті української діаспори там. Жінка є членом комітету клубу та його медіа-менеджером.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply