Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Українець подав до суду на Алека Болдвіна

Автор:

|

Листопад 29, 2021

|

Рубрика:

Українець подав до суду на Алека Болдвіна
Сергій Свєтной

Сергій Свєтной, керівник команди освітлювачів на зйомках вестерну «Іржа», подав позов до суду Лос-Анджелеса через стрілянину на знімальному майданчику, внаслідок якої загинула операторка Галина Гатчинс. Відповідачі за позовом — близько 20 членів знімальної групи, у т. ч. актор Алек Болдвін, який вистрілив у жінку, помічник режисера Девід Голлс, який видав револьвер, а також Анна Ґутьєррес-Рід, яка відповідала за реквізит. У позові йдеться про недбалість тих, хто відповідав за зброю на знімальному майданчику
63-річний Свєтной стверджує, що куля, яка вбила Галину Гатчинс, мало не зачепила його самого. Позивач відразу після випадку заявив, що причиною траґедії стала недбалість членів знімальної групи, які відповідали за безпеку зброї на зйомках. «Щоб заощадити центи, ви наймаєте людей, які не повністю кваліфіковані для складної та небезпечної роботи, і ризикуєте життям інших людей і своїм життям. Розумію, що ви завжди боретеся за бюджет, але ви не можете цього допустити. У кожному відділі завжди має бути хоча б один фахівець, який знає свою роботу. Уникати такої траґедії, як із Галиною, необхідно», — заявив він.
Натомість згодом чоловік заявив, що його слова були неправильно інтерпретовані. «У моєму зверненні не було звинувачення конкретних осіб. Навпаки, мій пост був адресований продюсерам усього світу, закликаючи не економити гроші на персоналі та наймати професіоналів, тому я написав повідомлення двома мовами», — зазначив він у Facebook.
«Гадаю, важливо давати можливість молодим і менш кваліфікованим людям працювати на кінознімальних майданчиках, але завжди за кожним молодим кадром мають стояти досвідчені люди, які можуть навчити, застерегти від помилок і запобігати траґедіям. Зараз розслідуванням займається поліція й адвокати, і я впевнений, що вони докопаються до істини. Моя позиція була і залишається незмінною — пам’ятайте про безпеку, наймайте досвідчених професіоналів у департаменти, хоча б одного на кожен департамент; думайте про людей, із якими ви працюєте та створюйте безпечні умови для роботи», — наголосив освітлювач.
Як повідомляв «Міст», Алек Болдвін застрелив українку.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply