Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

У Йогансон є родичі в Києві

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

У Йогансон  є родичі в Києві

У голівудської акторки Скарлетт Йогансон, виявляється,— слов’янське коріння. Зірка зізналася, що має родичів у Росії, Білорусі й Україні. У новому фільмі Скарлетт грає російську шпигунку. За словами актриси, таке перевтілення далося їй не надто важко. «Ви не повірите, але в мене є родичі в Росії, а ще — у Мінську та Києві», — зазначила п. Йогансон.

«Я б із радістю прилетіла до Києва. Моя мама давно хоче здійснити зі мною подорож до української столиці. Постійно каже, що треба навідатися до всіх наших родичів у цих місцях. Серед моїх пращурів є сильні жінки», — сказала Скарлетт.

Для нової ролі актрисі довелося вчити російську мову, але, вочевидь, це їй не дуже вдалося. «У фільмі мені справді потрібно було розмовляти російською. Я спеціально займалася із чудовим учителем. Але, на жаль, у російській я — нуль. Не можу вас потішити бодай одним реченням», — зізналася Скарлетт. На запитання журналістів, чи знає п. Йогансон щось про російський і український шоу-бізнес, актриса відповіла: «Наразі не знаю, але мене це цікавить. Хто знає, може, у Москві чи Києві я знайду своє музичне натхнення».

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply