Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Том Круз побував в Україні

Автор:

|

Жовтень 09, 2019

|

Рубрика:

Том Круз побував в Україні
У Львові Том Круз сфотографувався з міським головою

Голлівудського актора Тома Круза минулого тижня помітили у київському метро. Очевидці зняли його на відео і фото та поділилися ними у соціальних мережах. Авторка відео Ольга Корєшкова розповіла, що Том Круз був на станції «Золоті ворота» десь біля половини десятої вечора, можливо, спустився подивитися задля цікавості.
Актор був із охороною і делегацією, також його супроводжував Андрій Єрмак, радник президента України Володимира Зеленського. Пані Корєшкова зазначила, що охорона забороняла знімати п. Круза і підходити до нього. Але, за її словами, було чутно, що актор і його оточення обговорюють локації для зйомок.
Виявилося, що Том Круз приїхав до Києва на запрошення Володимира Зеленського. Останній зустрівся з гостем в Офісі президента. Кінозірка повідомив президенту, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроєктів.
Глава української держави, своєю чергою, розповів гостю про власний досвід роботи в кіно. Також він повідомив, що нещодавно український парламент ухвалив закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні. це сприятиме активному розвитку кіноіндустрії та дасть поштовх міжнародному копродакшну. Український лідер висловив переконання, що цей закон зробить Україну інвестиційно привабливішою для потужних світових кіновиробників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply