Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

The Great Gatsby покажуть в Україні, а не в Росії

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

The Great Gatsby покажуть в Україні, а не в Росії

The Great Gatsby

Світова прем’єра балету The Great Gatsby відбудеться 28 і 29 жовтня ц. р. у Києві на сцені Палацу «Україна». Спочатку планувалося, що постановочний процес проходитиме в Санкт-Петербурзі, а світова прем’єра пройде на сцені Маріїнського театру, але після посилення українсько-російського конфлікту організатори вирішили відмовитися від співпраці з Росією.

The Great Gatsby — хореографічне шоу за мотивами відомого роману Скотта Фітцджеральда, головну роль в якому виконає зірка світового балету українець Денис Матвієнко. За словами авторів проекту, шоу поєднуватиме в собі найсильніші аспекти паралельних видів мистецтва: класичного балету, сучасного танцю та кінематографу.
Музику до балету написав композитор Костянтин Меладзе, танці ставить найзатребуваніший, за версією газети The New York Times, хореограф сучасності Двайт Роден, а головну партію виконає Денис Матвієнко — найтитулованіший український танцівник, єдиний у світі володар чотирьох Ґран-прі провідних балетних конкурсів. У балеті також будуть задіяні артисти всесвітньо відомої американської трупи Complexions Contemporary Ballet.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply