Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

«Слов’янський базар» оголосив нову ведучу від України

Автор:

|

Квітень 15, 2021

|

Рубрика:

«Слов’янський базар» оголосив нову ведучу від України
Оксана Антонюк

Організатори фестивалю «Слов’янський базар» оголосили ведучою від України Оксану Антонюк, режисерку-постановницю ансамблю пісні й танцю Збройних сил України. Сама ж артистка заявила, що запрошення не отримувала. Також вона не відповіла, чи погодиться їхати на фестиваль до Вітебська. «Враховуючи події, що відбуваються в нашій країні та в Білорусі, враховуючи політичну ситуацію, намагаюся нічого не говорити та не планувати», — додала діячка.
Також вона зізналася, що не бачить проблеми в тому, що «Слов’янський базар» частково фінансують із державного бюджету Росії. Оксана вважає, що лише мистецтво здатне змінити ситуацію між народами. «Коли були дні культури України на фестивалі, я завжди брала участь у ньому. Що буде в цього року, не знаю. Буде день України, чи ні, ще невідомо. Останні 20 років я брала в таких акціях участь, але зараз треба дивитися, яка буде ситуація і в нашій країні, в і Білорусі, яку люблю, як люблю її народ», — підсумувала п. Антонюк.
«Слов’янський базар» — щорічний міжнародний фестиваль мистецтв, який проводять у білоруському Вітебську з 1992 року. Фестиваль задуманий як спільний культурний захід трьох країн — Білорусі, Росії й України.
Як повідомляв «Міст», померла письменниця-краєзнавець Євдокія Антонюк.

Юля Ухіна, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply