Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Шер висловила захоплення українцями

Автор:

|

Жовтень 29, 2022

|

Рубрика:

Шер висловила захоплення українцями
Шер

Леґендарна американська співачка Шер укотре висловила свою підтримку Україні. Вона зізналася, що уважно стежить за подіями та наголосила, що українці — сильні та сміливі. «Мої молитви з українцями. Я щодня читаю новини з надією, що вони повертають свої землі. Коли зустріла молодих українців, ми обіймалися і танцювали. Я була приголомшена. Українці такі сильні, такі мужні, такі стійкі. Солдати — суперчоловіки. Давид убиває Голіафа», — написала вокалістка у Twitter.
Шер публічно підтримує Україну від самого початку повномасштабного вторгнення РФ до України. За день до цього, артистка написала у Twitter, чому Україна важлива для Америки. Вона заявила, що Путін хоче повернути СРСР, зробити Європу слабкою та поставити США на коліна. А володаря Кремля назвала деспотом.
Пізніше заявила, що готова прийняти у своєму будинку українських біженців і зазначила, що «Україна — друга за величиною країна в Європі після Росії». Співачка закликала надати Україні все необхідне озброєння, щоб протистояти РФ.
Як повідомляв «Міст», світові кінозірки підтримали Україну.

Ксенія Габріадзе, ТСН

About Author

Meest-Online