Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Співачка Руся повернулася додому

Автор:

|

Серпень 09, 2021

|

Рубрика:

Співачка Руся повернулася додому
Руся

Ірина Поривай, дуже популярна співачка початку 1990-х і старша сестра Наташі Корольової, відома під сценічним ім’ям Руся, повернулася до України. Колись вона збирала переповнені стадіони, але на піку популярності несподівано зникла з екранів телебачення.
Жінка вперше розповіла, чому вона разом із чоловіком покинула Батьківщину. «Мені запропонували поїхати в Монреаль і записатися на студії, де записувалася Селін Діон! Ну, хто б відмовився?» — поділилася вона. Була ще одна причина — у них з Костянтином Осауленком народився первісток з діагнозом дитячий церебральний параліч. Подружжя сподівалося вилікувати сина на Заході, але врятувати його не вдалося.
Потім у жінки помер батько, а мама залишилася сама в Америці. Її молодша сестра робила успішну кар’єру в Росії, тому підтримати матір в Маямі поїхала старша донька. А потім Ірина народила сина Матвія і збагнула, що про сцену на довгі роки доведеться забути. «Старший син Матвій має аутизм, і якось воно затягнуло, і діти маленькі, ну, куди? Треба на терапію возити, треба лікувати й усе», — згадує виконавиця.
Вона намагається допомагати українським еміґрантам у США, керує хором у передмісті Маямі і записує нові пісні. Також мріє про повернення на українську сцену або стадіон.
Як повідомляв «Міст», Наташі Корольовій заборонено виступити в Україні.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online