Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Розинська й Мельниченко одружаться?

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Розинська й Мельниченко одружаться?

Відома українська телеведуча Наталя Розинська потрапила до лікарні, після того як її побили в під’їзді власного будинку в Києві. Пізніше міліція порушила карну справу за фактом нападу на жінку. Невідомі, які напали на п. Розинську, зірвали її весілля з Миколою Мельниченком, екс-майором Державної охорони. Вони обоє зізналися, що весілля запланували ще в лютому, але через побиття телеведучої подію довелося перенести.

«Є тільки моя пропозиція, яку я зробив Наталі 14 лютого в Парижі. Я запропонував їй стати моєю дружиною. Вона погодилася, — розповів п. Мельниченко. — Ми мали намір у травні зіграти весілля. Узяти офіційний шлюб у США. Сподіваюся, коли вона видужає, то зможе прилетіти».

Екс-майор розказав про свою реакцію на інформацію про побиття його подруги. «Перші емоції спонукали все покинути, узяти снайперську гвинтівку й приїхати, аби вчинити самосуд над тими покидьками, котрі її побили. Я зроблю все, щоби їх було покарано», — повідомив Микола Мельниченко. Він також додав, що все, що може зробити міліція, — це заявити, ніби «Мельниченко замовив побиття Розинської».

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply