Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Роберт Дауні-молодший звернувся до українців

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Роберт Дауні-молодший звернувся до українців
Роберт Дауні-молодший

Голівудський актор Роберт Дауні-молодший записав відеозвернення до глядачів в Україні. Він повідомив, що зіграв знаменитого доктора Дуліттла і запросив українців на кінопрем’єру. У ролику актор роздумує, хто б із його знайомих взявся приготувати український борщ, а також думає, чи схожий папуга Полінезія на солов’я.
Комедія «Дуліттл» в українському прокаті стартує з 9 січня 2020 року. Її зняв Стівен Гейґан. У новій комедійній стрічці тварин, що розмовляють, озвучують Емма Томпсон (папуга), Крейґ Робінсон (миша), Рейф Файнс (тигр), Том Голланд (собака), Селена Ґомес (жирафа), Маріон Котіяр (лисиця), Октавія Спенсер (качка), Кумейл Нанджіані (страус), Рамі Малек (горила), Джон Сіна (білий ведмідь), Кармен Еджого (левиця) і Френсіс де ла Тур (гінко-летюча). Також у фільмі знялися Антоніо Бандерас, Майкл Шин і Джим Бродбент.
Нагадаємо, фільм ґрунтується на популярній у 1920-ті рр. серії дитячих книг Г’ю Лофтінґа про ветеринара Дуліттла, котрий умів розмовляти з тваринами. До Дауні-молодшого роль Дуліттла блискуче зіграв Едді Мерфі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply