Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Різдвяні жарти і пригоди в світі кіно

Автор:

|

Грудень 21, 2020

|

Рубрика:

Різдвяні жарти і пригоди в світі кіно
Елізабет Бенкс і Том Генкс

Голлівудська акторка Елізабет Бенкс збурила соціальні мережі новим різдвяним флешмобом. «Я знаю, що ви чули про «Ельфа на полиці», а чи чули ви про…», — підписала вона своє фото із своєрідним ельфом на плечі — Томом Генксом.
Ідею жінка взяла з дитячої різдвяної книжечки «Ельф на полиці». Відповідно до історії, ельфа потрібно було залишати на поличці, щоб розповідати свої таємниці, зокрема, і бажаний подарунок на Новий рік. Акторка інтерпретувала сюжет у реальне життя та закликала друзів долучатися.
Суть тренду полягає у тому, щоб розмістити на своїй сторінці в Instagram фотоколаж, де на головному фоні ви, а на вашому плечі «сидить» той самий ельф. На цю роль необхідно обрати людину, чиє ім’я співзвучне з вашим. Світовий бомонд вже долучився до веселої різдвяної ідеї Елізабет Бенкс і поповнюють стрічку соціальної мережі цікавими знімками. Серед них — Джо Джонас, Ніколь Кідман, Галь Гадот, Марк Руффало, Наталі Портман та інші.
Своєю чергою компанія Netflix зробила жартівливий ролик до новорічно-різдвяних свят, у якому Геральт із «Відьмака» намагається втекти від Різдва. Для відео використали сцени з першого сезону серіалу, але кардинально змінили сюжет завдяки різдвяним прикрасам. На кадрах Геральт із Рівії втікає не від свого призначення, а від святкового настрою.
А команда розробників мегапопулярної гри World of Tanks анонсувала святкові ігрові події, пов’язані з різдвяними та новорічними святами. Для більшої переконливості в тизер майбутнього заходу запросили Чака Норріса. У відео він приїжджає до гірського містечка, де готуються до свят. Спершу все відбувається в дусі стандартних різдвяних реклам. Однак потім актор власноруч підіймає танк, щоб допомогти рудому коту, який заліз на ялинку і не може спуститися на землю.
Як повідомляв «Міст», співачка Auresia випустила фільм та альбом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply