Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Пріянка зустрілася з українськими біженцями

Автор:

|

Серпень 10, 2022

|

Рубрика:

Пріянка зустрілася з українськими біженцями
Пріянка Чопра (праворуч)

Відома індійська акторка та модель Пріянка Чопра відвідала Польщу, де зустрілася з українськими біженцями, які вимушено залишили Україну через повномасштабне вторгнення армії Російської Федерації (РФ). Послиня доброї волі Організації Об’єднаних Націй і зірка Болівуду розплакалася, коли побачила українських жінок і дітей у Варшаві.
На кадрах, опублікованих в Instagram, Пріянка показала, як грає з українськими дітьми та дякує їм за подарунки. Маленькі українці вручили зірці ляльки ручної роботи, названі на її честь. «Невидимі рани війни — це ті, які ми зазвичай не бачимо в новинах. Проте вони були настільки очевидні для мене сьогодні, в перший день моєї місії ЮНІСЕФ у Варшаві. 2/3 дітей із України були переміщені (всередині країни і за її межами). Це ВЕЛИЧЕЗНЕ число є руйнівною реальністю війни, коли 90 % людей, що перетинають кордон, жінки та діти», — написала вона.
Кінозірка наголосила, що українські діти не заслужили такої долі. За її словами, кожна дитина має право на освіту та безпеку. Крім того, акторка не приховувала подиву, як багато українських біженців працюють у центрах для переселенців у Польщі.
Як повідомляв «Міст», Metallica зібрала мільйон на харчування для біженців.

Уляна Виноградова, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply