Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Періс розкрила Божий задум

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Періс розкрила Божий задум

Світська левиця Періс Гілтон уважає, що Бог створює селебрітіз, аби ті робили добро. Саме на цьому та ще на своєму бізнесі й зосереджена 30-річна білявка, тож наразі їй не до дітей. «Якось мені захочеться завести власну сім’ю, одружитися й мати дітей, але зараз я фокусуюся лише на моєму бізнесі. А ще я займаюся благодійництвом, відколи була малим дівчам», — поділилася подробицями свого життя красуня.

«Я щодня дякую Богові й думаю, як важливо віддавати на користь тих, хто цього потребує. Одна з причин, навіщо Бог створив селебрітіз чи інших людей, — це, щоби вони віддавали, і мати змогу використати їх у позитивному сенсі», — зазначила панна Гілтон.

На Філіппінах Періс має бізнесовий інтерес — нещодавно білявка зайнялася нерухомістю й співпрацює з кількома тамтешніми компаніями. Своєю новою справою панна Гілтон дуже пишається, адже нерухомість у неї — «у крові».

«Мій прадід заснував мережу готелів Hilton і створив власний спадок, і саме це я роблю зараз і відчуваю таку гордість. Мій дідусь подзвонив мені кілька днів тому, коли почув про цей проект, і просто сказав: «Я так пишаюся тобою, ти — моя старша онука, ти досягла таких значних успіхів. Чудово бачити, як ти розвиваєш власний бізнес із нерухомості, — розповіла Періс. — Я відчула таку гордість через цей дзвінок від дідуся як від бізнесмена».

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply