Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Періс Гілтон несподівано скасувала весілля

Автор:

|

Грудень 05, 2018

|

Рубрика:

Періс Гілтон несподівано скасувала весілля

Американська світська левиця Періс Гілтон несподівано скасувала своє весілля. У січні ц. р. актор Кріс Зілка, українець за походженням, буцімто подарував своїй коханій розкішну каблучку за 2 млн USD. А за десять місяців наречена вирішила скасувати заручини.
Жодних подробиць наразі не розголошують, але медіа повідомляють, що Періс і Кріс залишаться друзями і мають намір сконцентруватися на роботі. Відомо лише, що заручини скасували на початку листопада.
Нагадаємо, що про роман пари стало відомо в лютому 2017-го. І протрималися їхні взаємини трохи менше, ніж два роки. Тоді світська левиця називала себе найщасливішою на світі, але, мабуть, не назавжди.
Проте Кріс Зілка тепер вимагає у зірки повернути йому обручку. Але виявилося, що він ніколи її не купував. Кріс і в ювелірному магазині начебто ніколи не бував, а обручку з діамантом у 20 каратів Періс узяла поносити у свого приятеля — знаменитого ювеліра Майкла Грінемса. «Тому перстень належить їй», — повідомив інсайдер, близький до пари.
Утім актор зауважує, що хотів би залишити собі обручку як пам’ять про два роки з коханою. Однак, згідно зі законом, екс-коханий світської левиці має право повернути каблучку собі, лише якщо її справді купував. Варто зазначити, що коли в січні він подарував нареченій коштовну обручку, багато людей дивувалися, звідки в не надто полярного актора знайшлися 2 млн USD, оскільки за підрахунками, за всю свою кар’єру Кріс зміг заробити не більше 4 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply