Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Ольга Сумська жаліється на чоловіка

Автор:

|

Жовтень 24, 2021

|

Рубрика:

Ольга Сумська жаліється на чоловіка
Акторка вдома

Відома акторка театру і кіно Ольга Сумська показала, в якій компанії проводить прогулянку. У 55-річної зірки вже давно є свій розпорядок дня, якого вона зазвичай дотримується. Причому нерідко Ольга влаштовує собі ранні ранкові тренування з пробіжками, а також вигулює домашніх улюбленців на самоті.
Цього разу зірці вдалося привернути увагу несподіваною зустріччю під час однієї з таких прогулянок парком. Як виявилося, компанію п. Ользі склав відомий співак Гарик Кричевський. «Ось вона зустріч! Добрий знак. І ось, між іншим, тут приклад для багатьох господарів! Таких чарівних собачок сам вигулює, це героїчний вчинок! А ось мій Віталік… Його не витягнеш», — поскаржилася п. Сумська.
Також зірка показала свій візит до косметолога і модну процедуру, яка зволожує шкіру. Спершу показала кадри з холу клініки, на яких видно й її чоловіка Віталія Борисюка. Потім на відео видно, як вона лежить на кріслі майстра вже під час сеансу і демонструє, як це відбувається. Наприкінці акторка поділилася результатом роботи косметолога. Вона нахвалює цю процедуру, запевняючи, що її обличчя стало дуже зволоженим, а ефект буде триматися більше тижня.
Кріс цього, Ольга Сумська звикла показувати в мережі різні кадри зі свого життя. Цього разу вирішила показати свій будинок. Раніше акторка розповіла про своє бажання змінити помешкання на більше. Також зірка давно мріяла про свій власний будуар і простору вітальню.
Однак доглядати за розкішним житлом їй не вдається, а мити скляні двері, мармурові стіни і позолочені крани без плям треба професійно. Тому п. Сумська зізналася, що вони з чоловіком замовляють в квартиру клінінгову компанію, яка приводить їхнє житло до ладу й ідеально відмиває все.
Вона показала найпроблемніші місця, а також показала вельми розкішні деталі інтер’єру. «Прийшла з роботи, немає сил навіть залізти в душову, але тут так все сяє, що я це зроблю», — жартома зауважила жінка.
Ольга Сумська стала знаменитою після ролі Роксолани в однойменному телевізійному серіалі.
Як повідомляв «Міст», Ольга Сумська не спілкується зі сестрою.

Дарина Сіліна, Politeka

About Author

Meest-Online