Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Ольга Куриленко зреклася Батьківщини

Автор:

|

Травень 24, 2020

|

Рубрика:

Ольга Куриленко зреклася Батьківщини
Ольга Куриленко

Ольга Куриленко, голівудська акторка з українським корінням, опинилася в центрі скандалу через заяву про свою національність. У своєму Instagram знаменитість опублікувала світлину сина, котрий розмальовує картонний танк червоними зірками. «З Днем перемоги, Європо! А для наших — із завтрашнім Днем перемоги», — підписала вона фото.
Ці слова викликали обурення у користувачів. Вони поцікавилися, кого Ольга вважає «нашими». «Наші» — це всі країни колишнього СРСР, які воювали у війні. Зважаючи на те, що республік було багато, аби всі не перераховувати, я написала «наших». Так коротше», — пояснила вона.
Втім на цьому підписники не заспокоїлися та зазначили, що тоді акторка — не українка. У відповідь Куриленко написала, що вона «не українка, а слов’янка». На це користувачі зауважили, що немає національності «слов’янка». Зі свого боку, модель заявила, що її ДНК-тест показав, що її предки походили не з України.
«Я просто правду сказала. Національність визначають по крові, адже правда? Так ось я не 100 % українка. А тест ДНК показав, що української крові в мені немає взагалі. Вибачте. Мені загалом байдуже. Але тест так показав. Я сама здивувалася», — відповіла «дівчина Бонда».
Також вона почала виправдовуватися, що мовляв «Україна входила у склад СРСР», але нічого не сказала про російсько-українську війну, натомість заявила, що всі, хто її критикують — расисти. Нагадаємо, що Ольга Куриленко народилася 1979 року в місті Бердянськ Запорізької області. А в 16 літ поїхала працювати до Парижа моделлю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply