Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Обама та Вінфрі посварилися?

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Обама та Вінфрі посварилися?

Близькі подруги — перша леді США Мішель Обама й телезірка Опра Вінфрі — начебто побили горщики. Причиною зіпсованих стосунків між жінками дехто називає ревнощі дружини американського президента.

Колишній голов­ний редактор журналу New York Times написав книгу під назвою Amateur. У своєму творі Едвард Кляйн пише про те, що Мішель Обама заздрить впливові Опри Вінфрі на Барака Обаму. Крім того, автор розповідає, як перша леді Америки критикує зай­ву вагу першої телеведучої Америки.

Пан Кляйн стверджує, що тепла дружба обох жінок дала тріщину після перемоги Барака Обами на виборах президента 2008 року. Автор також стверджує, що радники пані Обами підливали олії у вогонь, натякаючи на занадто близькі стосунки п. Вінфрі з родиною президента. Цікаво, що п. Кляйн згадує й про те, як Мішель відхилила пропозицію Опри підтримати її кампанію проти дитячого ожиріння. До слова, Білий дім відмовився коментувати факти, описані в книзі. Але раніше прес-секретар заявляв, що Едвард Кляйн вигадав усі історії, аби її продати. Утім, письменник виступив на захист достовірності свого твору. Опра Вінфрі наразі мовчить.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply