Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Наталія Сумська зі сестрою не спілкується

Автор:

|

Травень 16, 2021

|

Рубрика:

Наталія Сумська зі сестрою не спілкується
Ольга та Наталія Сумські

«Рано чи пізно сподіваюся налагодити стосунки зі сестрою. Все одно її люблю. Вважаю талановитою та найпрекраснішою актрисою в Україні. Мрію з нею заспівати в дуеті й зіграти на одній сцені», — ділиться 54-річна Ольга Сумська. З нею два роки не спілкується її 65-річна сестра Наталія Сумська.
Жінки народилися в акторській родині. Обидві грають у театрі та знімаються в кіно. «Ми з Олею працюємо в одній сфері, але маємо різні пріоритети, — розповідає п. Наталя. — Дружба між нами не склалася через різні стилі життя. Мені не подобається надмірна публічність сестри. У мене є своя думка з цього приводу. Але не маю права вказувати іншим, як жити».
Подейкують, що стосунки між сестрами зіпсувалися 2019-го, коли Ольга знялася в серіалі «Кріпачка». Після прем’єри в Україні його транслювали в Росії. «Я знімаюся лише в українських режисерів. Але заздалегідь не знаю, де показуватимуть фільм, — додає Ольга. — Коли погоджувалася на зйомки, ніхто не казав, що серіал демонструватимуть у Росії».
Наталія Сумська у шлюбі з 68-річним актором Анатолієм Хостікоєвим. Їхній син, 24-річний В’ячеслав, також актор. Від першого шлюбу жінка має доньку Дарину, їй уже 38 років. Вона закінчила естрадно-циркове училище, працювала в Ансамблі прикордонних військ. Після одруження з музикантом Юрієм Трофименком роботу покинула. Три роки тому поховала чоловіка. Відтоді Наталія Сумська дбає про неї й 11-річну онуку.
Ольга Сумська заміжня за актором Віталієм Борисюком, йому 57 років. Виховують 18-річну доньку Ганну. Він першого чоловіка актора Євгена Паперного в Сумської є донька Антоніна, їй уже 30 років. Вона закінчила Щукінське училище в Москві. Заміжня за російським актором Володимиром Ягличем. Виховує з ним двох дітей. Із небогою Наталія Сумська також не спілкується. «Це вже інша країна й інша сім’я», — каже вона.

Марта Галка, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply