Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

На Джей Ло подали в суд

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

На Джей Ло  подали в суд

Акоп Манукян, колишній водій поп-зірки Дженніфер Лопес, подав на неї в суд. Чоловік стверджує, що менеджер співачки Бенні Медіна зруйнував його кар’єру та постійно принижував.

Згідно з позовом п. Манукяна, він почав возити п. Лопес і її екс-чоловіка Марка Ентоні 2005 року. Тоді вони добре до нього ставилися й переконали його закрити свою компанію та працювати тільки на них. Джей Ло погодилася платити водію понад 200 тис. USD на рік. До того ж він виконував не просто обов’язки водія, а й охоронця.

Утім, 2011-го п. Лопес тривалий час перебувала на зйомках фільму, тож п. Манукяну довелося працювати на її менеджера Медіну. Акоп стверджує, що той одразу зненавидів його, бо він народився в Іраку.

Бенні Медіна постійно глузував із того, як водій одягнений, привселюдно принижував його й казав, що він не знає англійської. Водій запевняє, що саме п. Медіна переконав Дженніфер понизити його на посаді до «простого водія в Лос-Анджелесі». Після цього п. Манукян був змушений звільнитися й тепер судиться із Джей Ло та її менеджером. Своєю чергою, менеджер співачки повідомив, що водій був лише «невдоволеним співробітником, який сам обрав звільнення». Сама ж п. Лопес не коментує цього інциденту.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply