Новини для українців всього свту

Thursday, May. 19, 2022

«Міс Україна Всесвіт» привезла прапор і книгу про Майдан

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

«Міс Україна Всесвіт» привезла прапор і книгу про Майдан

Діана Гаркуша

Діана Гаркуша, володарка титулу «Міс Україна Всесвіт-2014», прилетіла на конкурс «Міс Всесвіт-2014», який відбудеться 25 січня ц. р. у місті Доралі (штат Флорида). Із дому дівчина взяла із собою український прапор, який розгорнула вже в аеропорту, аби сфотографуватися з ним і закарбувати цю важливу для неї мить.

Крім прапора 21-річна харків’янка везла національний стрій, конкурсний гардероб і сувеніри. Зокрема, Діана привезла до Америки книгу #EUROMAIDAN-History in the Making з автографами її видавців, яку буде виставлено на благодійному аукціоні для допомоги дітям з ВІЛ. І ще Національний комітет «Міс Україна Всесвіт» підготував подарунки для всіх учасниць конкурсу — футболки з ексклюзивним принтом, розробленим спеціально для української учасниці. На ньому зображено дівчину у вишиванці та вінку з білим голубом, знак pacifiс і гасло: Peace is always beautiful.
Під час підготовки до конкурсу Діана побувала в Нью-Йорку, де брала уроки дефіле в Лу Сієра, хореографа-постановника «Міс Всесвіт», і мала масштабну фотосесію у зіркового фотографа Фаділя Беріші. Раніше українська красуня показала костюм під назвою «Наречена війни», в якому вона представлятиме Україну на конкурсі в Америці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply