Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

«Міс США» була напідпитку

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

«Міс США»  була напідпитку

У Гайленд-парку (штат Мічиґан) за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння заарештували Риму Факіх, володарку титулу «Міс США-2010». Вона розповіла, що вирішила сісти за кермо автівки свого приятеля, тому що він був надто п’яним для цього. Про рівень алкоголю в крові самої дівчини не повідомляється.

За словами адвоката 26-річної Факіх, вона розкаюється у цьому вчинку та просить вибачення за свою поведінку. Сама ж королева краси поки що не прокоментувала пригоди з керуванням авто в нетверезому стані. Коли відбудеться судове засідання у справі «Міс США-2010», наразі не відомо.

Рима Факіх, американка арабського походження, стала переможницею конкурсу краси «Міс США» в травні 2010 року. Вона представляла свій рідний штат Мічиґан, а опісля отримала шанс поборотися за титул «Міс Усесвіт». Нагадаємо, що це — не перший інцидент за участю панни Факіх. Так, невдовзі після її перемоги на «Міс США» стало відомо, що Рима раніше перемагала в конкурсі стриптизерок. Тим не менше, цей факт ніяк не вплинув на подальшу долю королеви краси.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply