Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

«Міс Росія» потрапила у в’язницю

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

«Міс Росія»  потрапила у в’язницю

Анну Малову, колишню володарку титулу «Міс Росія», яку зараз судять у США за підробку медичних рецептів, вигнали з реабілітаційного центру й відправили назад за ґрати. Пані Малова потрапила в реабілітаційний центр в Бронксі в червні ц. р.

Там вона лікувалася від наркозалежності. Однак її вигнали з клініки за неналежну поведінку: Анна Малова дала ляпас іншій пацієнтці, а також читала чужий щоденник і брала їжу з холодильника у невстановлений час.

Пані Маловій було висунуто звинувачення за 44 пунктами, зокрема в незаконному заповненні рецептів на сильнодіючі препарати та їх купівлі й зберіганні. Успішне проходження реабілітаційної програми було умовою зняття із жінки всіх звинувачень. Тепер 39-річній колишній королеві краси доведеться постати перед судом.

Анна Малова отримала титул «Міс Росія» 1998 року. Тоді ж вона потрапила до першої десятки красунь на конкурсі «Міс Всесвіт». У травні 2010-го пані Малову заарештували за зберігання наркотиків, підробку рецептів на сильнодіючі препарати, а також за спробу видати себе за іншу особу. Пізніше Анну Малову спіймали на магазинній крадіжці в Нью-Йорку.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply