Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 9, 2021

Міла Куніс та Ештон Катчер відвідали Чернівці

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

Міла Куніс та Ештон Катчер відвідали Чернівці

Міла Куніс у Чернівцях

Міла Куніс зі своїм чоловіком Ештоном Катчером нещодавно відвідали Чернівці — місто, в якому народилася голівудська акторка. Зіркова пара приїхала до Чернівців на кілька годин із Будапешту (Угорщина), де актори беруть участь у кінозйомках.
В Україні зустрів кінорежисер Сергій Скобун, котрий провів для зірок екскурсію містом. «Вони приїхали з Будапешта буквально на кілька годин в особистих питаннях. Зустрілися з ними у кав’ярні поблизу Театральної площі. Мілі й Ештону дуже сподобалося місто. Я помітив у них лише єдиний натяк на кепські українські дороги», — розповів п. Скобун.
Чернівчанин провів екскурсію зірковій парі по вул. Ольги Кобилянської. Також вони побували поблизу драмтеатру та на Соборній площі. Спочатку з ними спілкувалися англійською, але пізніше Міла попросила, щоб перейшли на російську мову. «У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила зйомки, які ми проводили. Сподобалися локації та костюми. Вона так і сказала: «Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі», — розповів режисер.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply