Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Міла Куніс — нове обличчя Dior

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Міла Куніс — нове обличчя Dior

Міла Куніс, яка народилася в Чернівцях (Україна) в серпні 1983 року, стала новим обличчям знаменитого французького Дому моди Dior. 28-річній акторці довірено рекламувати дамські торбинки майбутнього сезону «весна-літо». «Робота з Dior захоплює мене. Цей бренд є культовим, визначає напрям моди, служить символом елегантності та витонченості», — зазначила дівчина.

Панна Куніс потрапила до когорти голівудських знаменитостей завдяки ролі другого плану в стрічці «Чорний лебідь». Ця робота забезпечила їй номінацію на американську кінопремію «Золотий глобус». Торік Міла їздила в Росію на прем’єру нового фільму «Секс по дружбі», у якій зіграла в дуеті з іменитим і впливовим у шоу-бізнесі співаком Джастіном Тімберлейком.

Міла йде слідами виконавиці головної ролі в «Чорному лебеді» Наталі Портман. Та рекламує лінію парфумів Dior під назвою «Вишня». Продукцію творіння французького кутюр’є Крістіана Діора на світовому ринку також представляють актриси Шарліз Терон і Маріон Котійяр. Вони й пані Портман є володарками американської кінопремії «Оскар».

Портман і Куніс, до речі, очолюють список діячів кінематографа, які викликали найбільший інтерес серед широкої публіки протягом минулого року. Рейтинґ було складено найкрупнішим у світі інтернет-банком кіноданих Internet Movie Database. Він підрахував, скільки разів користувачі Інтернету в усьому світі знайомилися зі змістом досьє того чи іншого актора на сайті IMDb. За цим показником пані Портман і панна Куніс перевершили зірку Голівуду Джонні Деппа, який лідирував у цьому рейтинґу впродовж шести попередніх років.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply