Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Megadeth закидали камінням

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Megadeth закидали камінням

У Хорватії під час фестивалю Metalfest глядачі закидали камінням і пляшками знамениту рок-групу Megadeth. Фронтмен колективу Дейв Мастейн був змушений піти зі сцени, забравши зі собою решту музикантів. Невдоволення фанатів спричинили чутки, що металісти WASP нібито відмовилися виступати на фестивалі внаслідок конфлікту їхнього лідера 1 лекі Лолесса з п. Мастейном. Згодом ці чутки не підтвердилися. Розлючені фанати WASP постійно кидали в напрямку сцени різні предмети і кричали: «Ми хочемо WASP!»

Ветерани треш-металу вирішили перервати виступ, коли один із каменів влучив п. Мастейну в голову. Через деякий час після того, як Megadeth пішли зі сцени, на ній з’явився один із менеджерів групи й оголосив, що Дейва Мастейна вдарили каменем по голові. У відповідь у представника Megadeth полетіла нова порція сміття.

Megadeth — американська треш-метал-група з Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія), сформована 1983 року. Колектив заснували гітарист і вокаліст Дейв Мастейн і бас-гітарист Девід Еллефсон після того, як п. Мастейна звільнили з групи Metallica.

Megadeth випустили 13 студійних альбомів. Гурт є одним із найбільш комерційно успішних треш-метал-колективів, він продав більш ніж 35 млн альбомів по всьому світу, включаючи номінований на «Ґреммі» мультиплатиновий альбом Countdown To Extinction. Тільки в США музиканти Megadeth отримали п’ять платинових, сім золотих альбомів і вісім номінацій на премію «Ґреммі» як найкращі виконавці музики в жанрі геві-метал.

Група розпалася 2002 року, після того як Дейв Мастейн важко пошкодив променевий нерв, але, пройшовши курс фізіотерапії, 2004-го він відновив колектив. Того ж року Megadeth випустили альбом The System Has Failed, який стартував на 18-му місці в гіт-параді популярних альбомів журналу Billboard. Останній диск Megadeth під назвою Th1rt3en вийшов наприкінці 2011 року. Цих вихідних група бере участь у фестивалі Download у Лестерширі (Велика Британія), де вперше після возз’єднання виступлять Black Sabbath.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply