Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Ліндсі знову «сяде»?

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Скандальна акторка Ліндсі Логан постане перед суддею, яка вирішуватиме, чи садити її знов за ґрати. Між тим, світові мас-медіа, котрі звикли до бездоганних усмішок селебрітіз, жваво обговорюють зуби 25-річної зірки — жовті та нездорові. Такий стан емалі є наслідком уживання зіркою наркотиків, стверджує Панкадж Сінгх, «зірковий» стоматолог. Тут винна комбінація «куріння, уживання наркотиків і брак догляду, — вважає лікар. — У такому юному віці паління не могло би стати причиною псування (емалі) і коричневого забарвлення ясен. Такі пошкодження ми іноді спостерігаємо в пацієнтів, які вживають чи вживали наркотики».

Прикладом того, що може чекати на панну Логан, якщо вона не схаменеться та не візьметься дбати про своє здоров’я, може стати рот її колеґи — скандаліста Чарлі Шина. Близько половини зубів 46-річного актора — золоті. Власні ж він «розгубив на вечірках», розповіла Кейсі Джонсон, одна з його подруг. «Усі його зуби повипадали через гульки. Більшість із його нинішніх зубів — золоті. Він не каже чому, але всім відомо, що вони повипадали, певно, через наркотики», — каже жінка.

Утім, якщо золоті зуби — доволі віддалена перспектива для Ліндсі, то повторно загриміти за ґрати вона може вже незабаром. Акторка постане перед суддею Стефані Соутнер, яка вирішуватиме, чи не варто таки посадити її на півтора року. Річ у тім, що знаменитість не відробила, як їй належало, 360 годин у Жіночому центрі Давнтаун у Лос-Анджелесі. Вона тікала з роботи раніше, ніж було потрібно, а дев’ять разів узагалі прогуляла. Урешті Ліндсі просто «попросили» із центру, і Департамент дочасних звільнень був змушений скерувати її до Червоного Хреста. Крім цього, за рішенням суду, панна Логан мала щопонеділка по годині спілкуватися з психотерапевтом. Акторка стверджує, що сеанси відбувалися, але в телефонному режимі.

Лана Світ

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply