Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Ліндсі працює в морзі

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Ліндсі працює в морзі

Поліцейські знову надягли наручники на голівудську актрису Ліндсі Логан, після того як суд штату Каліфорнія ухвалив посадити її за ґрати через порушення умов пробації. Панна Логан у межах умовного терміну виконувала громадські роботи в притулку для жінок. Проте суддя Стефані Саутнер скасувала його через порушення, учинені Ліндсі. Суд установив суму застави розміром 100 тис. USD.

Справу 25-річної Логан ще раз розглянув суд штату Каліфорнія й засудив її до громадських робіт у морзі. Тим часом керівництво установи категорично заборонило працівникам фотографувати голівудську зірку. Будь-кого, хто сфотографує панну Логан за її нинішньою роботою, негайно звільнять, оскільки персоналу не дозволено робити знімки в морзі з неофіційною метою.

Ліндсі тепер пере простирадла, у які загортають тіла померлих. Вона зобов’язана здавати свій мобільний телефон і приносити їжу зі собою. Першого дня акторка запізнилася на 40 хвилин, бо начебто не знала, через який вхід потрапити всередину моргу. «Цього більше не повториться. Тепер я знаю, куди мені йти», — написала панна Логан у мікроблозі Twitter.

Натомість батько актриси вважає, що вона повернулася до наркотиків. Майкл Логан боїться, що донька врешті-решт опиниться в морзі не як працівниця. «Вона курить «крек» чи метамфетамін або те й інше. Я цього не приховуватиму. Коли йдеться про рецептурні препарати, вони можуть пошкодити всі ваші зуби, а не лише два передніх», — запевняє батько білявки.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply