Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Леся Нікітюк скуштувала вино від Джолі й Пітта

Автор:

|

Травень 10, 2021

|

Рубрика:

Леся Нікітюк скуштувала вино від Джолі й Пітта
Леся Нікітюк

Популярна українська телевізійна ведуча Леся Нікітюк згадала випадок, коли їй довелося скуштувати вина від світових зірок Анджеліни Джолі й Бреда Пітта. Під час гри «В приват до зірки» Діма Каднай, учасник гурту Kadnay, назвав дату, а Леся показала фото, яке зроблене тоді. Це був знімок приємного вечора за келихом вина.
«У мене тут вино, фруктова нарізка і сир, — зазначила ведуча. — До речі, вино — з особистого виноградника Бреда Пітта й Анджеліни Джолі. Воно тільки з’явилося в Україні, і мені відразу ж презентували пляшку Miraval». Та вино дівчині не сподобалося.
2011 року відома голівудська пара придбала маєток Miraval площею 500 га. Вони перетворили його на виноробню. До речі, саме там 2014 року святкували довгоочікуване весілля. 2012-го Анджеліна Джолі і Бред Пітт випустили в продаж свої перші 6 тис. пляшок Miraval Rosе 2012, які розпродали всього за п’ять годин.
Леся Нікітюк — українська телеведуча. Найбільше відома з телепередачі «Орел і лишка». У листопаді 2017-го вона взяла участь у другому півфіналі третього сезону шоу «Ліга сміху». Наприкінці серпня 2018 року стала ведучою розважального шоу «Хто проти білявок?» Також зірка була учасницею проєкту «Розсміши коміка», «Зоряні яйця», «Танці зі зірками» і багатьох інших.
Як повідомляв «Міст», раніше Анджеліна Джолі вступилася за Україну.

Ганна Прийма, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply