Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Lady Gaga — Мерилін для Клінтона

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Поп-зірка Lady Gaga, заспівавши для президента Біла Клінтона, не втрималася від міцного слівця. Подія відбулася в Лос-Анджелесі з нагоди десятиліття Фонду Клінтона. У білявій перуці та з яскраво-червоними губами епатажна співачка дещо нагадувала секс-символ усіх часів Мерилін Монро, яка 1962 року заспівала для Джона Кеннеді.

Любителька діамантових зубів навіть замінила назву свого гіта Bad Romance на Bill Romance. «Якщо багато років тому хтось сказав би мені, що я робитиму це для вас, я би не повірила. Я би показала добрий американський fuck you, — сказала співачка зі сцени, звертаючись до Біла Клінтона. Своєю чергою, президент Клінтон так само радів із приводу участі Lady Gaga у його концерті. А за день до цього політик відсвяткував свій 65-й день народження, який, утім, був іще 19 серпня.

«Я подумав: «О Господи, у мене буде Lady Gaga, під час святкування мого 65-річчя в мене станеться серцевий напад. Я — людина, якій довелося бути президентом, а потім мій пост-президентський день народження відвідали Lady Gaga та державний секретар», — пожартував пан Клінтон зі сцени, маючи на увазі також свою дружину Гілларі Клінтон, яка з 2009-го року є держсекретарем США.

Своїй половинці політик привселюдно подякував за те, що вона зустрілася йому 40 років тому. Сам Біл Клінтон, незважаючи на прохання Lady Gaga, так і не зіграв на саксофоні. «Хочу, щоб ти пограв сьогодні ввечері для мене на саксі, бейбі», —

марно благала його співачка.

Квитки на святкування десятиріччя Фонду Клінтона можна було купити за ціною від 50 до 550 USD. Окрім Lady Gaga, у концерті взяли участь Стіві Вандер, репер Usher, лідер гурту U2 Боно й інші виконавці. Нагадаємо, що на додаток до того, що президент Клінтон займається покращенням життя на планеті, він ще й спробував себе в акторстві та стежить за власною фігурою на прохання доньки.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply