Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Кортні Лав утратила ім’я Кобейна

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Кортні Лав утратила  ім’я Кобейна

Удову Курта Кобейна, лідера гурту Nirvana, Кортні Лав позбавили можливості розпоряджатися ім’ям свого покійного чоловіка. Натомість право приймати рішення, пов’язані з використанням імені й образу п. Кобейна, перейшло до його доньки Френсіс Бін. Причому, за наявними даними, це трапилося ще 2010 року. Однак лише зараз про це стало відомо.

Згідно з документацією, 2010-го п. Лав погодилася залишити посаду виконувача обов’язків керівника компанії End Оf Music. Ця фірма відповідає за облік коштів, отриманих від використання образу Курта Кобейна з комерційною метою. В обмін на відмову Кортні Лав було надано кредит розміром 2,75 млн USD. Ці гроші їй виділила із цільового фонду Френсіс Бін Кобейн.

За умовами угоди, Кортні не має права на кошти, виручені від використання імені її чоловіка. Утім, удову поновлять у правах на спадщину п. Кобейна в тому разі, якщо вона поверне одержаний кредит. До слова, права на розпорядження образом Курта Кобейна з рекламною метою, а також права на публікацію творчої спадщини музиканта оцінюються сумою кілька мільйонів доларів.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply