Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Кіркоров полетів до доньки

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Кіркоров  полетів до доньки

Зірка російської естради Філіп Кіркоров покинув усі важливі справи у Москві та полетів до США, аби побачити новонароджену доньку. Новоспечений батько ледь дочекався завершення зйомок новорічного шоу. У дверях вестибюля пан Кіркоров зіштовхнувся зі своїм колеґою Валерієм Леонтьєвим. «Спізнююся на літак! Лечу до Америки, до доньки!» — устиг крикнути Філіп. За словами адміністраторів концерту, співак поспішав, тому що запізнювався в аеропорт на рейс Москва—Берлін. А вже з Берліна Філіп попрямував у Маямі, де зараз перебуває його донька.

У Маямі пан Кіркоров пробуде лише кілька днів. Чутки про те, що Філіп планує найближчими днями перевезти доньку до Москви, не підтверджені. До того ж тривалий переліт може бути небезпечним для немовляти. «Дитина, швидше за все, залишиться в Маямі. Наступного разу пан Кіркоров прилетить по доньку вже в січні», — повідомило джерело з оточення співака.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Філіп Кіркоров, який став батьком наприкінці листопада, не збирався найближчим часом летіти до США через зйомки. До слова, нещодавно співак придбав розкішний маєток на узбережжі в центрі Маямі-біч. Начебто саме в цьому будинку наразі перебуває маленька Алла-Вікторія. Співак дуже довго вибирав житло для себе й майбутньої дитини. І зупинився на цьому двоповерховому палаці вартістю 5 млн USD. На території садиби є басейн і окремий вихід на пляж. Особняк має три спальні, дві вітальні, дві кухні, кілька кімнат для прислуги, домашній кінотеатр, кабінет, просторі ванні кімнати із джакузі, сауну, тренажерний зал і, звісно, велику дитячу кімнату.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply