Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Кінець інтернет-дружбі

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Кінець інтернет-дружбі

Співачка Ріанна та її колишній бойфренд Кріс Бравн припинили «стежити одне за одним у Twitter. Артистка «відфрендила» «екса» після того, як він буцімто заспівав про неї образливий реп. Посилання на фристайл-версію пісні Way To Cold п. Бравн розмістив у своєму мікроблозі. Реп був щедро присмачений нецензурними словами, та Ріанна, вочевидь, зрозумівши, що йдеться про неї, викинула Кріса зі свого Twitter.

На це п. Бравн зауважив, що не називав у пісеньці жодних імен і якщо комусь вона здалася образливою, то це, певно, тому, що цей хтось відчуває власну провину. І також припинив «фолловити» Ріанну. Можна припустити, що репер просто потрапив співачці під гарячу руку, адже останнім часом вона дуже погано почувалася. Ріанні довелося записувати свіжий альбом, водночас борючись із грипом.

Співачка зізнається, від утоми та виснаження ридма ридала та казилася, їй аж кортіло когось побити. У своєму Twitter вона днями навіть вивісила фото власної руки з крапельницею. Нагадаємо, раніше мас-медіа писали, що Ріанна пробачила колишньому хлопцеві побиття й знову з ним зустрічається. Ідеального для себе бойфренда — веселого, крутого та брутального — 24-річна зірка ще не знайшла.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply