Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Кетрін Винник відвідала рідне село

Автор:

|

Вересень 11, 2021

|

Рубрика:

Кетрін Винник відвідала рідне село
Кетрін Винник із пластунами

Кетрін Винник, голівудська акторка українського походження, приїхала до України на 50-річчя весілля своїх батьків і на річницю незалежності. Вона показала їхній родинний будинок. Також акторка поділилася фотографіями своєї сім’ї в Instagram. Зокрема, на одній зі світлин були її бабусі та дідусь, які сфотографувалися після того, як еміґрували до Канади.
Вона також зустрілася з представниками скавтської організації «Пласт». Серією відповідних знімків також поділилася в Instagram. «Так чудово возз’єднатися зі своєю українською скавтською групою дитинства. Дякую за такий теплий прийом», — підписала фото п. Винник, на яких постала в оточенні українських пластунів. На ній була коричнева сорочка з вишивкою і чорна спідниця.
Кетрін Винник навчалася в українській школі в Торонто (провінція Онтаріо), а також відвідувала українську католицьку церкву. До восьми років розмовляла лише українською. Бабусі та дідусі акторки — вихідці з Львівщини та Тернопільщини. Мати та батько народилися в нацистській Німеччині, а потім родина еміґрувала до Канади. Кетрін відома за своїми ролями у серіалах «Кістки», «Вікінги» та в стрічках «Темна вежа», «Чудернацькі фантазії Чарлі Свона III» й інших.
Як повідомляв «Міст», за роль у телесеріалі «Вікінги» Кетрін Винник отримала номінацію на Critics’ Choice Television Award.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply