Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Кеті Перрі й Рассел Бренд

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Кеті Перрі й Рассел Бренд

Відомий британський актор Рассел Бренд оголосив про розлучення зі співачкою Кеті Перрі після 14 місяців спільного життя. «На жаль, ми з Кеті розлучаємося, — стверджує актор. — Я завжди буду схилятися перед нею і знаю, що ми залишимося друзями». Причини розриву пан Бренд не уточнив, проте в заяві, поданій раніше до Вищого суду Лос-Анджелеса, 36-річний Бренд повідомив про «непримиренні суперечності» у взаєминах з 27-річною дружиною.

Пара почала зустрічатися у вересні 2009 року після зйомок фільму «Втеча з Веґаса», де Рассел Бренд грав головну роль, а Кеті Перрі знялася в одному з епізодів. Про заручини було оголошено 6 січня 2010-го. Панна Перрі та пан Бренд повінчалися в жовтні того ж року за індуїстським обрядом неподалік заповідника Рантамбор (штат Раджастан на заході Індії). Церемонія відбулася цілком таємно. Рассел, якому свого часу довелося боротися з наркотичною залежністю й алкоголізмом, оголосив перед одруженням, що після довгих пошуків «знайшов жінку своєї мрії». Актор зізнався, що Кеті «додала йому сили».

Співачка ж розповідала, що пишається чоловіком, «незалежно від того, що виходить із його вуст». «Тому я й вийшла заміж за нього — він розумний. Я багато чого в нього навчилася», — заявляла Кеті після весілля.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply