Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Кемерон Діас усиновить дитину

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Кемерон Діас  усиновить дитину

Голівудська актриса Кемерон Діас зізналася, що планує всиновити дитину. Зірці вже набридли запитання, коли ж вона стане матір’ю. Тож 39-річна Кемерон вирішила поділитися міркуваннями із цього приводу. В останньому фільмі п. Діас зіграла щасливу породіллю. Але самій актрисі, як відомо, не щастить в особистому житті. Вона каже, що не любить загадувати на майбутнє й будувати плани щодо дітей. «Суспільство дуже тисне на жінок і нав’язує їм загальноприйнятий спосіб життя. У моєму випадку це стосується дітей, усі вважають, що я зобов’язана народити дитину, і дорікають мені, що я не хочу мати дітей», — зазначає Кемерон.

«Але я ніколи не говорила, що не хочу дітей! У мене їх просто наразі немає. Я не знаю, як будуть розвиватися події далі: може, я всиновлю дитину або закохаюся в людину, у якої вже будуть діти… Навіщо загадувати?» — каже актриса. До слова, два роки тому Кемерон заявляла, що не має наміру заводити дітей узагалі. До того ж, п. Діас зізнається, що дуже важко переживає кожен розрив стосунків.

«Я й подумати ніколи не могла, зустрічаючись з усіма своїми бойфрендами, що наші взаємини закінчаться нічим. Але я не втрачаю надії на кохання, і воно приходить до мене знову й знов, — зізнається акторка. — Якось я переживала один розрив і сказала подрузі: «Знаєш, а це — справді боляче». На що вона мені відповіла: «Це лише доводить, що ти сильна й не боїшся знову комусь відкрити своє серце».

Незважаючи на всі невдачі в коханні, акторка вірить, що нарешті таки зустріне чоловіка своєї мрії. «Нехай краще мені тисячу разів розіб’ють серце, аніж якщо я більше ніколи не покохаю. У мені живе стільки любові, що я не можу не ділитися нею з кимось. Я хочу й можу дарувати її іншій людині», — запевняє п. Діас. Нагадаємо, останній роман Кемерон зі спортсменом Алексом Родрігесом закінчився у вересні минулого року. Після цього зірці закидали стосунки з репером, а недавно казали, що вона «підчепила» Джуда Лов.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply