Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Кейт Міддлтон — вагітна

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Кейт Міддлтон — вагітна

Якщо вірити останнім чуткам, улітку наступного року принц Вільям стане батьком. Його дружина Кейт Міддлтон нібито перебуває вже на шостому тижні вагітності. Нарешті, джерела, наближені до вінценосного подружжя, підтвердили інформацію про вагітність герцогині Кембриджської. «Ще до їхнього одруження було зрозуміло, що народження дітей стане для Кейт і Вільяма пріоритетом», — зазначив інформатор.

Крім того, королева Єлизавета II так часто натякала на своє бажання скоріше мати правнука, що Кейт навіть побоювалася зустрічатися з нею, не маючи новин про майбутню дитину.

Отже, тепер герцогиня вже готується стати матір’ю й обирає майбутнє житло. Принц Вільям і Кейт мають три варіанти помешкання. Це — котедж у Ноттінґемі, будинок у Вельсі й іще один — у Кенсінґтонському палаці, який наразі ремонтують.

І хоча леді Міддлтон перебуває лише на початку першого триместру вагітності, вони з Вільямом буцімто вже обрали ім’я для майбутнього малюка. «Вони хочуть щось традиційне — Едвард, Філіп чи Майкл, якщо буде хлопчик, й Аліса або Роуз — для дівчинки», — розповіло джерело.

До речі, принц Вільям начебто таємно сподівається, що в них буде дівчинка. «Він — справжній син своєї матері, і він також знає, що його батько принц Чарльз хотів би онучку», — повідомило джерело. Як писав «Міст», у зв’язку зі зміною закону про успадкування королівського престолу нащадок принца Вільяма та Кейт Міддлтон будь-якої статі стане британським монархом.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply