Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Карла Бруні народила доньку

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Карла Бруні  народила доньку

Перша леді Франції Карла Бруні народила донечку, яку назвали Джулією. Пологи пройшли в клініці La Muette на заході Парижа. Карла прибула до пологового будинку вранці 19 жовтня. Ніколя Саркозі відвідав дружину вдень, проте пробув у клініці недовго. Він вирушив у Франкфурт-на-Майні — на перемовини з Ангелою Меркель, канцлером Німеччини, Крістін Лагард, головою Міжнародного валютного фонду, й іншими офіційними особами. Після зустрічі Ангела Меркель подарувала для доньки президента Саркозі плюшевого ведмедика.

По закінченні переговорів Ніколя Саркозі відразу ж вилетів до Парижа й із летовища попрямував у клініку. Донька стала першою спільною дитиною 56-річного французького лідера та його 43-річної дружини. У пана Саркозі та пані Бруні є діти від попередніх шлюбів.

Карла має десятирічного сина Орельєна, що народився від філософа Рафаеля Ентовена. До шлюбу з моделькою пан Саркозі був одружений двічі. У нього є троє синів: П’єр, Жан і Луї. Як зазначається, уперше в історії Франції дитина з’явилася в сім’ї чинного президента. Під час вагітності Карла Бруні досить рідко з’являлася на публіці, а в інтерв’ю мас-медіа вона не раз казала про те, що трохи забобонна й не хоче привертати зайвої уваги до себе та до майбутньої дитини. Також пані Бруні розповіла, що не має наміру публікувати фото доньки.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply