Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Ірена Карпа знову вийшла заміж

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Ірена Карпа знову вийшла заміж

Письменниця, співачка, журналістка, телевізійна ведуча й український дипломат Ірена Карпа знову вийшла заміж, у Парижі. «Він інженер, займається цифровим забезпеченням культурних і медійних структур. Я слабо розумію, що це таке (з моїм-то гуманітарним мозком), але серед його клієнтів Opеra National, France Info (запустив це футуристичне телебачення, будучи технічним директором), Національний інститут аудіовізуальної спадщини тощо. А ще він — музикант», — розповіла вона про свого обранця.
Письменниця вийшла заміж утретє. Перший її чоловік — український журналіст Антон Фрідланд, а другий —американський фінансист Норман Пол Хенсен, від котрого Ірена народила двох доньок. На останньому її весіллі було близько 80 гостей. За словами п. Карпи, це — актори, сценаристи, редактори журналів, музиканти, діджитал-митці, культурні менеджери та галеристи.
Підготовки до весілля, за словами жінки, не було. «Для мене це стрес і ужас. Я хотіла просто розписатися, випити шампанського з родичами (й устрицями) у нас в дворі, сісти в машину і втекти в якийсь готель коло моря. Але в мене це третій раз, а у Луї — перший. Того він захотів вечірку. І запросив купу своїх друзів. А я — своїх місцевих. І мама прилетіла. Коротше, всі вмістилися в знятому лофті в «Маре», навіть діти залізли в басейн (там була така подоба басейна підземного) і дуже сюрреалістично шмигали в купальниках і рушниках поміж пристойно вдягнених гостей», — розповідає Ірена. До слова, з жовтня 2015 року вона — перший секретар із питань культури Посольства України у Франції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply