Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Ілон Маск «знявся» у новому кліпі ТНМК

Автор:

|

Жовтень 18, 2020

|

Рубрика:

Ілон Маск «знявся» у новому кліпі ТНМК
Ілон Маск

Український гурт «Танок на майдані Конго» (ТНМК) представив «Контакт» — перший трек із нового альбому, над яким група зараз працює. Ця пісня є своєрідним експериментом — гурт зробив її в кооперації з українським бітмейкером та аранжувальником Юрієм Медведем.
Сингл «Контакт» — це покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання. За його сюжетом, Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрали для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера.
«Пісня «Контакт» — це перший трек з нової платівки, яка якраз у нас в роботі. Коли настав жорстокий карантин, ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новою фазою ТНМК саме з цього треку, адже ми всі хочемо повернути контакт з громадськістю, з друзями, з родичами», — пояснює Олександр «Фоззі» Сидоренко.
Натомість Олег «Фагот» Михайлюта твердить, що «Контакт» є особливою піснею для ТНМК. «Ми дуже любимо експериментувати — зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями, і трек «Контакт» показує, як далеко можемо зануритися у цих своїх експериментах. Нам було цікаво і дуже сподобалося експериментувати з баченням і відчуттям молодого саундпродюсера і бітмейкера Юрія Медведя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви досі не чули», — зазначив він.
При цьому хлопці вирішили не зупинятися у своїх експериментах винятково на звуковій складовій і трохи побавилися з візуальним рядом до пісні. «Ми запропонували докластися до роботи над кліпом талановитій художниці та режисерці Марії Оз. Мені завжди подобалося щось таке нове, незвичне і цікаве, — додав Фагот. — І коли ми запропонували їй послухати трек і сказати, чи захоче вона намалювати щось особливе саме під цю пісню, вона відповіла: «Ого! Наскільки потужно!». Й я зрозумів, що є контакт: кліп вийде яскравим».
Ідея пісні з’явилась якось під час гастролей ТНМК Карпатами. «Оскільки я боюся літати, то залишився чекати на потяг, — згадує Фоззі. — У мене був вільний день у горах і я витратив його на написання радісної пісні про те, як Фагот летить у космос на контакт з інопланетною цивілізацією синіх жінок».
Як повідомляв «Міст», Ілон Маск запустив чергову партію супутників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply