Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Г’ю Ґрант не залишить статків доньці

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Г’ю Ґрант не залишить статків доньці

Британський актор Г’ю Ґрант уперше розповів про свої відчуття батьківства. Актор, який став татком у 51-річному віці, тепер почувається «кращою людиною», ніж був до того. Первісток п. Ґранта народився восени минулого року. Матір’ю дитини стала китаянка Тінглен Хонґ.

Досі Г’ю мовчав про доньку та її вплив на його життя. Утім, в одному з останніх інтерв’ю актор усе ж таки поділився враженнями від нової для нього ролі батька. «Мені дуже подобається моя донька. Фантастично. Чи змінила вона моє життя? Не впевнений. Не дуже… Але я цілком щасливий, що вона в мене є. Я почуваюся кращим», — зізнався п. Ґрант.

Перш за все актор прагне розвинути в дитини дисциплінованість уже в юному віці. «Гадаю, що дисципліна — украй важлива. Я дуже тішуся, що в мене була досить сувора мати, бо ви не зможете нічого зробити в житті, якщо всього занадто багато», — каже Г’ю. Цікаво, що п. Ґрант не має наміру залишати свої статки доньці. Актор уважає, що вона сама має пізнати цінність грошей.

До того ж Г’ю хоче вивчити китайську мову, аби його донечка Табіта розмовляла двома мовами. «Я знаю деякі огидні китайські слова. Вони не зовсім підходять для виховання дитини», — жартує п. Ґрант. Нагадаємо, що Г’ю Ґрант ніколи не був одружений. Він мав багаторічні стосунки з актрисою Ліз Герлі. А з матір’ю своєї доньки китаянкою Тінглен Хонґ в актора була тільки коротка інтрижка.

Оксана Горнятко

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply