Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Головна таємниця Сімпсонів

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Головна таємниця Сімпсонів

Творці «Сімпсонів» розкрили головний секрет мультсеріалу, розповівши, яке з американських міст із назвою Спрінґфілд стало прототипом місця проживання голов­них героїв. Режисер Метт Грюнінґ заявив, що ще в дитинстві був шанувальником телешоу Father Knows Best, дія якого розгорталася в місті Спрінґфілді, розташованому за 160 км від його рідного Портленда (штат Ореґон).

Подорослішавши, п. Грюнінґ дізнався, що місце подій шоу було вигаданим, а також те, що Спрінґфілд — одна з найпоширеніших назв міста в США, тому творець серіалу й вирішив оселити своїх героїв саме в місті під назвою Спрінґфілд. «Мені видалося це дуже цікавим: жителі кожного зі Спрінґфілдів уважатимуть родину Сімпсонів за своїх земляків», — зазначив Метт Грюнінґ.

Режисер також зізнався, що всі відповіді, які він давав раніше на запитання, де ж усе-таки розташовано Спрінґфілд із його мультсеріалу, були наперед неправильними. Тож не виключено, що й остання, висунута творцем серіалу, версія про Спрінґфілд у штаті Орегон є черговим жартом. Примітно, що ще починаючи з 1989-го, коли світ побачила перша серія «Сімпсонів», загадка про приналежність Спрінґфілда до того чи іншого штату була однією з найбільших таємниць кіноіндустрії.

Нагадаємо, що 2007 року американці-кіноглядачі назвали Спрінґфілд у штаті Вермонт офіційним містом родини Сімпсонів. Такий статус місто отримало внаслідок інтернет-голосування напередодні виходу в прокат повнометражного фільму за мотивами серіалу.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply