Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Хлопчик виступив з італійський тенором

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Хлопчик виступив з італійський тенором

Алессандро Сафіна та Назар Стинянський

Юний артист, лауреат конкурсу «Дитяча Нова Хвиля-2013», учасник «Голос. Діти» Назар Стинянський вийшов на сцену разом із всесвітньо відомим італійським тенором Алессандро Сафіна. 12-річному українцю з Вінниці пощастило виконати в дуеті з Алессандро композицію Incanto d’amor і привітати прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем.

«Я вдячний Алессандро Сафіна за його увагу, важко передати ті емоції, коли я співаю з ним на одній сцені», — ділиться враженнями юний вінничанин Назар Стинянський. Після виступу італійський оперний тенор подякував хлопчику та вручив йому величезний букет троянд.
Нагадаємо, що вперше Назар познайомився з п. Сафіна 2014 року на конкурсі «Дитяча нова хвиля», де вони заспівали дуетом. Зазначимо, що Назар Стинянський — учасник популярного українського проекту «Голос. Діти» (команда Олега Скрипки), артист продюсерського центру PARADIZ, студент Академії популярної музики Ігоря Крутого, лауреат «Дитячої нової хвилі» 2013, ведучий «Дитячої пісні року», а 2014-го він став володарем спеціального призу конкурсу SanremoJunior в Італії.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply